Hiusharja P-63
Korkealaatuinen harja luonnollisten ja pidennettyjen hiusten selvitykseen.
Hiusharja P-63 on valmistettu kestävästä nailonkuidusta, ja se sopii erinomaisesti sekä luonnonhiusten että hiuspidennysten hellävaraiseen käsittelyyn. Harjaa voidaan käyttää vaivatta niin märkiin kuin kuiviinkin hiuksiin.
Ominaisuudet ja hyödyt
– Tehokas ilmankierto: Harjan verkkokuvioitu (openwork) runko mahdollistaa erinomaisen ilmanvaihdon hiustenkuivauksen aikana. Tämä nopeuttaa kuivumista ja suojaa hiuksia liialta kuumuudelta.
– Hellävaraiset kuidut: Nailonkuitujen ainutlaatuinen viimeistely minimoi hiusten kiskomisen ja nykimisen, mikä ehkäisee hiusvaurioita ja tekee harjaamisesta miellyttävää.
– Monikäyttöisyys: Toimii erinomaisesti päivittäisessä käytössä sekä hiusten muotoilun tukena, parantaen muotoilun mukavuutta ja hallittavuutta.
– Pidennyksille sopiva: Hellävarainen rakenne on suunniteltu säästämään myös pidennysten kiinnityskohtia ja kuituja.
Tuotetiedot:
– Malli: P-63
– Materiaali: Nailonkuidut, ilmava runko
– Käyttökohde: Selvitys ja muotoilu (märät ja kuivat hiukset)
– Erityisominaisuus: Optimoitu ilmankierto kuivauksen aikana









